среда, 6 августа 2014 г.

Мій МК для Вензелика

Привіт!
Щось дивне відбувається з моїм блогом. Вдруге намагаюсь опублікувати свій МК зі створення ону за допомогою чипборду та спрею. Вже після першої публікації пост зник... Спробую ще раз
Продублюю ще в себе

Привіт всім! 
З вами Юля (Perekotishka) . Сьогодні я покажу як можно зробити оригінальний фон для листівок за допомогою чипборду, спрею, чорнил та ембосингу.


 Оскільки я планую працювати з кольоровими чорнилами та спреями, то спочатку потрібно захистити наш чипборд від окрашування, так як потім його можно використати в декоруванні лисьтівки. Потрібно покрити одну сторону прозорими чорнилами і посипати прозорою пудрою для ембосингу , стряхнути надлишки і нагріти феном, щоб пудра розплавилася, таким чином при потраплянні спрею чи чорнила на чипборд його можно протерти вологою серветкою, і поверхня залишиться чистою . 
 Чипборд прикріпляємо до акрилового блоку за допомогою невеличких шматочків скотчу по краям і ставимо відтиски прозорим чорнилом на основі для листівки. Оскільки наші листівочки будуть з патріотичним настроєм, то за основу взято жовтий дизайнерський картон. Відтиски посипаємо пудрою для ембосінгу потрібного кольору, змітаємо надлишки  і запікаємо феном, до повного розплавлення пудри.

 Ось такий фон отримуємо після запікання пудри. Правда ж чудово вийшло?!
 Для другої листівки покладемо чипборд в декількох місцях основи і побризкаємо на неї спреєм. А для цікавого єфекту ще й пройдемося по чипборду чорнилом. Верхній відбиток зроблено за допомогою зеленого спрею, а нижній з використанням синього чорнила.
 ,На цьому єтапі маємо 2 основи для листівок з фоновим візерунком зробленим за допомогою чипборду!
 А далі прикрашаємо наші листівки на свій смак. Я декорувала листівки за допомогою гілочок, квітів, листочків та чипборду, який до цього використовувала для створення фону, покривши його пудрою для ембосінгу різних кольорів.
 І трішки детальніше :

На цьому буду закінчувати, сподіваюсь, що вам було цікаво і корисно!

1 комментарий:

  1. Юльчик, дякую за цікавий і детальний МК) Листівочки вийшли просто неймовірні!

    ОтветитьУдалить

Общее·количество·просмотров·страницы